BEYAZ  MİKROFONLA SESİNİ HERKESE DUYUR

BEYAZ  MİKROFONLA SESİNİ HERKESE DUYUR

Merhaba 🙂

Youtube kanalımızda yeni bir uygulama başlatıyoruz.

BEYAZ  MİKROFONLA SESİNİ HERKESE DUYUR

Bu uygulamanın amacı, bir kanal yada medya organına sahip olmayan yada düşük kitleli medya organına sahip kişilere daha fazla kitleye ulaşma fırsatı vermek, bir arşiv ve hatırat oluşturmak.

Malumunuz herkesin sesi olmaya çalışıyoruz. Efsanelerin, metin2 oyuncularının, pvp sahiplerinin, eski oyuncuların, oyundan banlananların, Gameforgun ve her ne kadar konuşamasalar da Metin2 TR yöneticilerinin… onların yerine de konuşuyor onlara yapılan haksızlıklar engellemeye çalışıyoruz… Fakat bunu sadece oyun camiasıyla sınırlı tutmak istemiyorum. Hem gerçek ve suskun efsaneler olan siz sessiz oyuncuların hem de bunların çok dışında olan insanların sesine de kulak vermek istiyorum. Sesiniz ve duygularınız özgündür ve onları ifade etme şekliniz sizin hakkınızda çok şey söyler. İnsanlara 30 ila 180 saniye arası söz alarak sesini herkese duyurma fırsatını vermek istiyorum. Konu içeriği bağımsızdır. Oyun, güncel hayat, aşk  yada sokak hayvanları.

Yapmanız gerekenler;

 • Discordumuza gir. https://discord.gg/3U8225MCHE
 • Söz hakkı al. Kendini en yalın haliyle tanıt.
 • Söylemek istediğini söyleyeceksiniz.. Kız arkadaşına. yöneticine, Hayatın ta kendisine, Hatta bana…
 • İçerik bağımsızdır. Oyun, kutlama mesajı, kızgınlık, haber, taziye, müjde, entelektüel konular, sevinç, üzüntü, ayrılık mesajı yada herhangi bir anekdot.. Mikrofon senin. Siz konuşacaksınız herkes dinleyecek.
 • İkili diyaloglar yok mu? Elbette var ancak çok daha az.
 • Her cumartesi 20:00’da DC üzerinden. Bu adrese videoların açıklama kısmından ulaşabilirsiniz.
 • Tek kuralımız var. Ahlaka mugayir hiç bir cümle kullanamazsın. İnsanları zan altında bırakamazsın. Kelimelerini dikkatli seçmelisin. Şimdi top sende.. Hazırlıksız gelme. Mesajını hazırla ve mikrofon sana geçtiğinde duyur.
 • İlk aşamada offline yapmak istiyorum. Sonra canlıya geçeceğim.

Örnek kısa türden bir kaç mesaj;

 • Ben Murat, Buradan duyarlı olan insanlara teşekkür etmek istiyorum. Kar kış bastırınca, kar manzarası yanında, “lütfen sokaktaki hayvanlar için bir tas yemek, apartmanınızda sıcak bir köşe” gibi çağrıda bulunan, paylaşım yapan o kadar çok güzel insan var ki! İyi ki varsınız. Bu topraklarda hayvan sevgisinin, böylesi bir merhametin, korumasızlığı kocaman, sevgisi sonsuz ve karşılıksız olan bu canlara karşı böylesi bir değer artışı varsa, bu ancak ve ancak iyiye işarettir. Söz verdiğiniz için teşekkürler. Saygılar
 • Ben Lanet adam, 23 yasındayım. Abi ne olacak bu Metin2 TR’nin hali. metin2 olarak son yıllarda maalesef artık son demlerine yaklaşan eskisi gibi zevk vermeyen , savaş oyunlarından çıkmış tamamen ticaret haneye dönmüş bir oyun olarak görüldüğü üzere yaşamını bitirmeye yaklaştı. Öncelikle yapımcılar oyuncuların isteğine göre gitmeli. Lakin Yapımcılar cebindeki paraları düşünerek daha fazla nasıl para kazanılırı hedeflediği için tamamen bitme aşamasındalar. Sonumuz hayr olsun. Teşekkürler.
 • Ben Zübeyde, Bugün 3 yıldır eşim olan cemalin doğum gününü kutlamak için söz aldım. Cemal ’cim dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. İyi ki doğdun. Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım mı? ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun. Beraber olsun.
 • Murat bey selamlar. Adım Aziz, Korona virüs salgını nedeniyle evden çalışıyorum. 11 daireli apartmanın 2. katında mülk sahibiyim. Benim problemim üst kat komşum. Günün her saati çocuk odasının camından saatlerce eline ne geçerse yorgan, çarşaf, kıyafet, temizlik bezi dahil her şeyi silkeliyor. Saatlerce elektrik süpürgesi çalıştırıyor. Küçük kızımda astım başlangıcı var. Evde hava tedavisi görüyor. Kronikleşen sorunu nedeniyle camın önündeki yatağında yatıyor, odasının sürekli havalandırılması gerekiyor. Sürekli silkeleme yapması nedeni ile bu mümkün olmuyor. Bu konudaki rahatsızlığımızı kendisine ve apartman yöneticisine ilettim. Ne yönetici nede komsum hiç bir şey yapmadı. Onlara söyleyeceğim tek sey var. Azıcık insan olun!
 • Nickim ultra aslan, Ben metin2’de beni kadın kılığına giren erkeklerden şikayetçiyim. Kardeşim bizim de adam gibi sevgilimiz olmayacak mı? Ben o dolunayı düşürmek için 1 hafta odamdan çıkmadım. Bana yazık değil mi. Aşkım sevgilim diyerek beni kandırıyorsunuz. 2019 dan beri yeter artık ya. Bu kaçıncı. Bir süre harika giden oyun içi ilişki. Tam umutlanıyorum. Bir bakıyorum erkek çıkıyor sevgilim olan kişi. Acilen herkesi dürüstlüğe davet ediyorum. İnsanları kandırmayın kardeşim. Duygularımızla oynamayın.
 • Selam ben Hüseyin. Nickim Bonzai2. Ben sıkı bir minecraft oyuncusuyum. Bana minecraft ile ilgili her türlü soruyu sorabilirsiniz. mesela dünyanı havaya uçurmak veya dünyanın her köşesini ateş topu ve lavla dolduran bir canavar yaratmak gibi… Ekleyin görüşelim. Yardımcı olmak isterim.
 • Ben Salih, Buradan metin2TR coması Fasfood’a seslenmek istiyorum. Benim sorunum balık botu kullanan bir arkadaşım yüzünden hesabım engellendi. Ben sitede kalıyorum ve sitemizde 100 Mbps internet var bu interneti yaklaşık olarak 10 hane kullanıyor ve kullanıcılardan birisi benim yakın arkadaşımdır. Oyunu onunla oynuyoruz. İşte o arkadaşım balık botu kullanmış ve aynı ağ üzerinden metin2 oynadığımız için bütün hesaplar tek bir kişininmiş gibi görünüyor. Hesabım bu yüzden kalıcı olarak kapatıldı ben hileyi kullanan kişi ile ticaret yapmadım loncasında bile değildim alış verişte yapmadım sırf aynı ağ üzerinden oynadığımız için yani internet hesabım kapatıldı ben hile kullanmadım. Fastfoodlara gelesice arkadaşım yüzünden hesabım engelli.

Benzeri paylaşımlarınızı yapabilirisin. Keyifli olacağını düşünüyorum. Unutma her cumartesi saat 20:00 derindarbe dc adresinde. Adresimiz her videomuzun altında bulunur. İlk program 27 şubatta

Keyifler.

Bir önceki yazımız olan KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN MU? OLMASIN MI? başlıklı makalemizde berat kandili, derindarbe ve derindarbe gündem hakkında bilgiler verilmektedir.

39 Beğen

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir