9 DAKİKADA 4000 SAAT İZLENME 1000 ABONE NASIL KASILIR ÖĞRETİYORUM!

9 DAKİKADA 4000 SAAT İZLENME 1000 ABONE NASIL KASILIR ÖĞRETİYORUM!

Arkadaşlar merhaba,

Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış ben size 10. Köyden sesleniyorum. Bu videodan sonra burada da vaktimin çok kalmayacağını düşünüyorum. Bu paylaşımı dilerseniz video olarak dinleyebilir, isterseniz makale olarak okuyabilirsiniz. Haydi başlayalım… 😉

 • Sınırsız beğeni hilesi
 • 1 günde 500 abone
 • 3 günde 4000 saat izlenme kasma
 • Youtube abone hilesi
 • İzlenme arttırma yöntemleri
 • 10 TL’ye 10 bin abone
 • 5000 canlı yayın izleyicisi
 • Uygun fiyatlar izlenme satın al
 • İzlenme, beğeni ve abone botları ve benzeri bir çok başlığın Sosyal ve görsel medya da gezdiğini görmüşsünüzdür.

Bu parlak ve cafcaflı yazılar, baslıklar ve videolar her birimizin iştihamızı kabartmıyor değil. Kanallarının bir an önce aboneyle dolmasını, bir an önce 4000 saat izlenmeyi tamamlayarak para kazanmaya başlamak, Pandeminin’de ittirmesiyle sosyal medyadan zengin olmak isteyenlerle doldu her yer. Tabi bu düşünceyi, sosyal medya fenomeni insanların istatistiklerini ve kazançlarını paylaşmaya başlamaları oluşturdu. Vay be onlar bu kadar kazanıyorsa ben 10/1 kazansam yeter diyenler başladılar youtube ve twitchte kanallar açmaya.

Hilenin bile craklenerek hilesinin yapılması sorgulamayan, bunun için onlarca siteye kaydolan, izlenme ve beğeni almak için cüzdanlarını açan insanlarla doldu her yer. Neden? Çünkü  kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez. Bugün sizlerle bu konu üzerine konuşmak istiyorum. Aşağıda bazı yöntemler üzerine yorumları yapacağım. Bu deneyim ve tecrübeler, ben ve bazı arkadaşlarımın tecrübelerinden derlenmiştir.

4000 SAAT İZLENME 1000 ABONE NASIL KASILIR ÖĞRETİYORUM!

1-WEBSİTE KAYIT YÖNTEMİ

En çok kullanılan yöntemdir. Bir web siteye kayıt olursunuz, o web site üzerinden insanların kanalını beğenerek ve izleyerek puan toplarsınız. Sonra o puanları kendi videolarınız için beğeni ve izlenme kasmak adına kullanırsınız. Tabi burada site sahiplerinin rastgele seçtiği, aslında kullanıcılara ait olmayan abuk sabuk videoları izletmesine de ses çıkarmazsınız. Sonuçta puan kasıyorsunuz. Site sahibinin yüksek online olduğuna sizi inandırabilmek için kullanıcılara ait olmayan videoları da izletiyor olduğunu düşünmüyorsunuz. Site sahibi reklam gelirlerinden ve size zor geldiği  için kasamadığınız puanları da parayla satarak yolunu bulurken, siz videom izlenecek, like alacak , abone patlaması yasacağım hayalleriyle kendinizi avutursunuz.

SONUÇ: Başarısız. Nispeten 3-5 like yada izlenme alabilirsiniz.. Bu tip videoların altındaki yorumlardan etkilenmeyin.

2-MOBİL YÖNTEMLER

Buda aynı web siteye kayıt olma yöntemine benziyor. Tek farkı var. İndirdiğiniz yada kayıt olduğunuz bu sayfalar otomatik olarak arka planda  sürekli izlenmesini istediğiniz videoyu belirlediğiniz süre boyunca acıyor, izliyor ve bu işlemi tekrarlıyor. Ancak unutulmaması gereken bir şey var! Youtube ve benzeri kanallar, ayrıca yüce Google aptal değil. Sizin düşündüklerinizi yıllardır deneyimlemiş  ve gerekli önlemleri almış bilgi birikimine sahip insanlar, büyük kurumlar var karsınızda. İp den, hwid’den ve bildiğimiz, bilmediğimiz bir çok yöntemle sizleri ayırt edebiliyor ve bu uyanık davranışları fark edip, yazılımsal olarak düzeltebiliyorlar. Yönteminiz işe yarasa bile yarın aldığınız 500 beğeni tekrar 5’e düşüyor.

SONUÇ: İşe yaramaz, kendinizi umutlandırmayın. Bu tip videoların altındaki yorumlardan etkilenmeyin.

3-BOTLAR/PROGRAMLAR/HARİCİ YAZILIMLAR

En güzeli de bu. Sizlere bazı programlar indirmeniz söyleniyor. İndiriyorsunuz. İndirmek isterken 40 taneye siteye yönlendiriliyorsunuz. Hadi indirme linkine ulaştınız indir diyorsunuz. Hop virüs programınız ve güvenlik duvarınız çıldırıyor. Browserınız indirmeyi engelliyor. Kapatıyorsunuz bu uyarılar, hepsini görmezden gelip ilerliyorsunuz. Woaw! içinde ne olduğunu bilmediğiniz bir programı indirdiniz tebrikler. Ama olsun izlenme kasacaksınız. Popüler olup bir an önce zengin olmanız lazım. Veriyorsunuz program sahibini size yedirdiği keylogger ile bilgilerinizi. Haberiniz bile olmuyor. “Önemli değil yahu asıl bilgisayarımdan girmedim ki zaten” diyorsunuz. Program çalışıyor ama aynı sonuç, Google, Youtube, Twitch,  aptal değil.

SONUÇ: Çok tehlikeli. Bilgisayar korsanlarının kucağına sessizce oturuyorsunuz. Kendinizi tehlikeye atmayın. Hatta ailenizi de… Hatırlarsınız Mark Zuckerberg (facebook’un sahibi) daha önce çekildiği bir fotoğrafta bilgisayarının kamerasını ve mikrofonunu bantlamıştı. Yani öyle bir dünyada yaşıyoruz ki hırsız kendi evini soydurmaktan korkuyor.  Ya da başka hırsızların hedefi olmaktan.

4-SATINALMA YÖNTEMİ

Bu yöntem sayesinde sosyal medyadaki hesaplarınıza abone, beğeni, izlenme alabiliyorsunuz. Hepsine söyle bir baktım. Düşme garantili diye bir ibare kullanıyorlar. Demek ki sattıkları ürün sonradan kayba uğruyor. Beğeniler aboneler izlenmeler ileriki zamanlarda yavaş yavaş yok oluyor. İnstagram’ınıza bot satın alıyorsunuz 5000 kişi. 2 ay sonra 3000 tanesi gitmiş. Youtube abone alıyorsunuz, 5 ay sonra hiç biri kalmamış. Bu düşme garantisi nedir. Yani kanalımda sattığınız ürün stabil mi diye kontrol mü ediyorlar satıcılar. Tabi ki hayır. Deseniz ki; “kardeşim 100 abone almıştım gitmiş” ya muhatap bulamazsınız yada bulduğunuzda size 15-20 tane hediye gönderirler. Çoğu zaman da içerik üreten bir kanalsanız yeni gelen organik aboneleriniz satın aldığınız abonelerin yerine geçtiği icin bu kaybın farkına varmazsınız.

SONUÇ: İçlerinde en etkili yöntem bu. Ancak daimi değil. Kısa süreli ve etkili bir yöntem. Para kazanacağım derken, paranızı cebinizden alacak kişilerin ağına takılıyorsunuz. Elbette Google, facebook, twitch aptal değil. Çok sık başvurursanız kanalınız ceza bile alabilir. Zira siz stabil istatiksellerinizin çok dışına kısa sürede çıkıyorsunuz.

5-TARİFESİ BENDEDİR KANALLARI

Bunlar iki türlüdür.

 1. Çok yüksek sayıda izleyicisi olanlar
 2. Küçük bir topluluğu olanlar.

İlkinden başlayalım. Zaten çok izlenen kanallar size başarının yollarını anlatırken aslında başarı kasıyorlar ,nasıl mı? E ortada bir mevzu var kardeşim. Herkes izlenmek beğenilmek istiyor. “E benimde çok izleyim var öyleyse bununla ilgili başarımın sırlarını anlatan bir video yapayım ki, benim gibi olmak isteyenler tarafından bolca izleneyim.”  Tamam da senin şartlarınla onun şartları bir mi be adam. Bilgisi olan bilgisini satar, deneyimi olan deneyimini, Sporcu olan sporunu, sanatçı olan sanatını, sen neyini satacaksın. Bu neye benziyor biliyor musunuz? Aptallar için zengin olma yöntemi kitabı yazıp aptallardan para kazanmaya…

SONUÇ: Eğer bir backgroundunuz yoksa, bu adamların tarifelerinin hiçbiri sizde işe yaramayacaktır.

Gelelim ikincisine…  Bu kısım tam bir komedi! Sizlere çok izlenmeyle ilgili, abone kasmakla ilgi, yüksek saat izlenmeleri ile ilgili bilgiler satan adamların kanallarına ve videolarına şöyle bir bakın. Bu adamların beğeni ve abone sayılarına bakın. Allah alına videoları 50 izlenen adam size nasıl 10.000 izlenme yöntemi anlatabilir. 99 abonesi olan bir kanal size nasıl olurda size kısa sürede  binlerce abone kasmanın yöntemini sunabilir. Daha fazla anlatmaya gerek var mı? Azıcık düşünün.

SONUÇ: Size bir şeyler vaat eden insanların önce kendilerine bir bakın. Kelin ilacı olsa önce kendine sürermiş.

Sözün özü ben bugün size nasıl hit olursunuz konusunu anlatmak için gelmedim. Hit olmak uğruna nasıl aptal yerine konulabilirsiniz konusunu anlatmak istedim. İyi olmak adına söyleyebileceğim tek şeyler şunlar olabilir. Herhangi bir konuda backgroundunuz olsun. Bildiğiniz konular videolar çekin. Sabırlı olun. Devam edin. İstatistiklerinizi takip edin. İzleyicileriniz nelere ilgi duyuyor,  hangi saatlerde etkinler, neleri beğeniyor yada beğenmiyorlar dikkat edin. İstikrar önemlidir ve her platformda takdir edilir. Zamanla su yolunu bulur. Açgözlülüğün alemi yok. Sırf izlenme  tavsiyeleri için video yapmaya gerek bile görmüyorum.

Selamlar.

Bir önceki yazımız olan SOSYAL MEDYA BİZLERİ VE GENÇLERİMİZİ YOZLAŞTIRIYOR! başlıklı makalemizde sosyal medya, twitch ve youtube hakkında bilgiler verilmektedir.

46 Beğen

Yapılan Yorumlar

 1. Ahmet yunus

  Yararlı bir video olmuş 🙂

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir